× Ürünler Nasıl alışveriş yapabilirim Ücretler S.S.S Blog İletişim
Giriş Kaydol

Hakkımızda

Shippinghost.com, Türk kullanıcılara, yurtdışından alışveriş yapabilme kolaylığını sağlamak için kurulmuştur. Shippinghost.com ile ihtiyacınız olan herhangi bir ürünü kolayca sipariş edebilecek, dilerseniz kredi kartı ile vade farksız taksitle satın alabilecek ve kargo işlemleri ile uğraşmayacaksınız. Yapmanız gereken tek şey almak istediğiniz ürünü Shippinghost’un alışverişin en önemli merkezlerinden olan 6 ülkede; Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri, Hong-Kong, İngiltere, Almanya ve Rusya’da bulunan adreslerinden birine yönlendirmek. Ayrıca Shippinghost’un ‘Benim için Satın Al’ özelliği kullanıcılarına yurtdışından alışveriş yaparken ödeme kolaylığı da sağlıyor.

 

Dünyanın herhangi bir online alışveriş sitesinde satışı gerçekleştirilen oto parçasından elektroniğe, tek kullanımlık ürünlerden ev eşyalarına, giyimden kozmetiğe kadar her kategoriden ürünü kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Shippinghost, yurtdışından alışverişi kolaylaştırmak için her adımda kullanıcılarına kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaçlar.

 

Shippinghost.com, 2008 yılından bu yana taşımacılık ve gümrükleme sektöründe faaliyette olan, sektörünün liderlerinden ShippingHost LLC bünyesinde 2019 yılında hizmet vermeye başlamıştır. ShippingHost LLC Delawer,Frankfurt,Dubai,Londra ve Honk Kong merkezinde bulunan Shippinghost.com, müşterilerinin sadakati ve memnuniyeti sayesinde hızla büyümeye devam etmektedir."

 

Üyelik Bedeli Yok

Shippinghost.com bünyesinde alışılagelmişin dışında kullanıcılardan üyelik bedeli talep edilmez!

 

Güvenli Alışveriş

128 SSL güvenlik altyapısıyla gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

 

Sorunsuz Gümrük İşlemleri

Konusunda uzman paketleme ve sevkiyat ekibi sayesinde sorunsuz gümrük işlemleri.

 

Dünyanın Her Yerinden Adreslerimize (Harita Dünya Haritası olmalı)

Dünyanın herhangi bir yerinden Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri, Hong-Kong, İngiltere, Almanya ve Rusya’ya kargo yapabilen herhangi bir web sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.

 

Yurtdışında Bir Adrese İhtiyacınız Yok (Bayrak yerine ev ikonu kullanılabilir)

Siparişlerinizi sizin için biz alacak, Türkiye'deki adresinize teslim edeceğiz.

 

%48 Daha Uygun Fiyatlı Kargo

Benzer firmaların aksine 1 kg için 40 $ yerine 19 $ kargo bedeli.

 

Taksitli Alışveriş

Yapacağınız alışverişlerinizde vade farkı olmadan 3 aya kadar taksitlendirme yapabiliyoruz.

 

Hızlı Gönderim

Siparişlerinizi, sevkiyat merkezimize ulaşmasının ardından maksimum 5 iş günü içerisinde teslim ediyoruz.