× Ürünler Nasıl alışveriş yapabilirim Ücretler S.S.S Blog İletişim
Giriş Kaydol

Shippinghost ile Yurtdışından Araba Parçası(Oto Yedek Parçaları) Sipariş Etmek


Her ne kadar birkaç araba firmasının Türkiye’de fabrikası bulunsa da, her geçen gün büyüyen araba pazarında bir çok araç markasının da Türkiye’de fabrikası bulunmamaktadır. Bu durum araba yedek parça(oto yedek parça) fiyatlarının oldukça yüksek olmasına neden olmaktadır. Fiyatları yüksek olan araba parçaları(oto yedek parçaları) ise, tüketicilerin aklına 'Yurtdışından araba parçası almak(Oto yedek parçaları)' veya Yurtdışından araba parçası(Oto yedek parçası) nasıl alınır? gibi soruları getirmektedir.

Bugünlerde, bu konuda karşılaştığımız en büyük sorun, yüksek gümrük vergisi oranlarıdır. Getirmek istediğimiz araba parçası 22 euro ve üzeri olduğunda, eklenen gümrük vergisi ile almak istediğimiz araba parçasının fiyatı oldukça yükselmekte. Hal böyle olunca  bazen yurtdışından araba parçası(oto yedek parçası) satın almak cazip olmaktan bile çıkabiliyor. ShippingHost ile artık bu sorunları düşünmenize gerek yok. Çünkü, Shippinghost ile alacağınız hiç bir ürüne gümrük vergisi eklenmiyor. Ayrıca, Shippinghost aracılığıyla, sadece ürün fiyatına eklenen kargo fiyatı ile satın almak istediğiniz ürünleri yüzde yüz garantiyle ve cebinizi yakmayan fiyatlarla elde edebilirsiniz. Yurtdışından gümrüksüz araba parçası(oto yedek parçası) getirmek gibi cazib bir imkan Shippinghost ile mümkün.

İstediğiniz araba veya motor yedek parçasını, Shippinghost ile kolaylıkla adresinize teslim almak için yapmanız gereken, dünyanın en büyük 6 sanayi ülkesinden (Amerika, Rusya, Almanya, Dubai, İngiltere ve Hong-kong) almak istediğiniz ürünü bulmak ve Shippinghost adreslerine yönlendirmek. Satın almak istediğiniz araba yedek parçalarını(oto yedek parçaları) Ebay, Amazon gibi pazar yeri sitelerinden de ucuza bulabilir ve Shippinghost ile adresinize isteyebilirsiniz. BMW, Mercedes ve Volkswagen gibi Almanyadan araba parçası(oto yedek parça) almak da oldukça avantajlı olabiliyor. Peki Almanyadan araba parçası(oto yedek parçası) nasıl alınır? Diye soracak olursanız. ShippingHost’un Frankfurt da bulunan adresini kullanarak, siparişinizi oraya yönlendirmek; yedek parçaları getirmek için kullanılabilecek en uygun yöntem olduğunu belirtmek isteriz. Bu yolla Almanya’dan Mercedes araba parçası(oto yedek parçası) getirmek ve Almanya’dan BMW araba parçası(oto yedek parçası) getirmek artık çok kolay. Ayrıca Ford, Chrysler gibi Amerikan arabaları için de Amerika’dan araba parçası(oto yedek parçası) getirmek Shippinghost ile oldukça kolay ve Amerikadan araba yedek parça(oto yedek parçası) getirme kolaylığı bir tık kadar uzağınızda. Bunun yanı sıra, Çin’den de araba yedek parçası(oto yedek parçası) getirmek Shippinghost ile mümkün. Çin’den araba parçası(oto yedek parçası) almak ve Çinden araba parçası(oto yedek parçası) sipariş etmek için de Shippinghost Hong-kong deposu, yedek parça alışverişi yapmak isteyenlere kolaylık sağlıyor. Son zamanların parlayan yıldızı Dubai’den araba parçası(oto yedek parçası) getirmek de artık olanaklar içinde. Tabi ki Dubai’den de Shippinghost, gümrüksüz araba parçası(oto yedek parçası) satın almanın kolay yolu olarak hizmet vermektedir.

Yurtdışından araba parçası(oto yedek parçası) almak,Yurtdışından araba parçası(oto yedek parçası) nasıl alknır,Yurtdışından gümrüksüz araba parçası(oto yedek parçası) getirmek,Yurtdışından ucuz araba parçası(oto yedek parçası) nasıl getirilir,Yurtdışından ikinci el araba parçası(oto yedek parçası) almak,Almanyadan araba parçası(oto yedek parçası) almak,Almanyadan araba parçası(oto yedek parçası) nasıl alınır?,Almanyadan ikinci el araba parçası(oto yedek parçası) sipariş etmek,Almanyadan mercedes araba parçası(oto yedek parçası) getirmek,Almanyadan bmw araba parçası(oto yedek parçası) getirmek,Çinden araba yedek parçası(oto yedek parçası) getirmek,Amerikadan araba parçası(oto yedek parçası) getirmek,Amerikadan yedek parça(oto yedek parçası) getirmek,Çinden araba parçası(oto yedek parçası) almak,Çinden araba parçası(oto yedek parçası) sipariş etmek,Dubaiden araba parçası(oto yedek parçası) getirmek,Gümrüksüz araba parçası(oto yedek parçası)