× Ürünler Nasıl alışveriş yapabilirim Ücretler S.S.S Blog İletişim
Giriş Kaydol

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası www.shippinghost.com adresinde yayın yapan ‘site’ için geçerlidir. Bu Site'ye girerek ve kullanarak, bu Gizlilik Politikası'nın şartlarını kabul etmiş oluyorsunuz.ShippingHost.com, kullanıcılarının ve siteyi ziyaret edenlerin kişisel bilgilerini korumayı ilke edinmiştir. ShippingHost.com'a verdiğiniz bilgiler (üyelik bilgileri, email, fatura adresi, teslimat adresi vs.) yasal yaptırım gerektiren durumlar dışında üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

ShippingHost.com'dan gönderme servisi satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, tarayacınızın (Browser) adres çubuğunda küçük anahtar ile simgelenen güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarılmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması,okunması ya da kullanılması mümkün olmamaktadır. Şifrelenerek sistemlerimize aktarılan bu bilgiler arasında yer alan kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, kart tipi ve CVV2 güvenlik numarası kesinlikle şirket personeli tarafından görülememektedir.

Otomatik olarak toplanan bilgiler site, ziyaretleriniz hakkında, Siteye erişmek için kullandığınız internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişme tarihi ve saatiniz, sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve sitenin yönetilmesi için kullanılır. Site, istenen bir hizmeti sağlamak için yazılımınızla ilgili bilgiler toplar, ancak bu istatistikler, kişisel tanımlayıcı bilgi kesinlikle içermez.

                                                                                                                            Değişiklikler
ShippingHost.com dilediği zaman ya da bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikası'nı değiştirebilir, bu Siteye ya da bu sayfalara erişimi değiştirebilir ya da kaldırabilir. Lütfen Gizlilik Politikamızı bu sayfadan zaman zaman kontrol ediniz.

Müşteri kargo ödemesi zamanı çıkacak kargo KDV ve diğer vergi ödemesin ödemesi için kartından para çekilecek ve ödeme yapacaktır.